Bilety: A Christmas Carol

A Christmas Carol

Od PLN 132
Zobacz świąteczny klasyk - sztukę A Christmas Carol (Opowieść wigilijna), stworzoną na podstawie uwielbianego przez wszystkich opowiadania autorstwa Charlesa Dickensa.

Ważne informacje:
- Zachwyć się sztuką A Christmas Carol
- Poczuj atmosferę świąt Bożego Narodzenia
- Wybierz najlepsze miejsce na widowni

A Christmas Carol
A Christmas Carol to najpopularniejsza, a zarazem najodważniejsza opowieść autorstwa Charlesa Dickensa. Dickens opisuje wizyty duchów, ukazujących Scrooge'owi jego przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, i towarzyszy czytelnikowi w podróży z wilgotnego i skrzypiącego domu skąpca na huczne uroczystości i z przytulnych domostw na cmentarze. W tle pobrzmiewa głos narratora - łagodny, ale chwilami okrutny i władczy.

A Christmas Carol to opowieść idealna: zabawna, łamiąca serce, wizjonerska, celebrująca dobroć, będąca błaganiem o sprawiedliwość i obietnicą odkupienia.

Na scenie zobaczyć będzie można jednego z najbardziej lubianych aktorów sceny i ekranu, Simona Callowa, który powraca po ogromnym sukcesie sztuk 'The Mystery of Charles Dickens' (granej na West End i na Broadway'u), 'Dr Marigold and Mr Chops' i 'Being Shakespeare'.

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru.

Czy są ograniczenia wiekowe?
Spektakl A Christmas Carol odpowiedni jest dla dzieci powyżej 6. roku życia i dla towarzyszących im dzielnych dorosłych.

Przedstawienia

Various dates Various dates

Pokaż informacje

Wskazówki

Old Vic Theatre

Adres
103 The Cut London SE1 8NB

×