Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Zobacz musicale w Londynie

Witaj w serwisie MusicaleLondyn.pl! Jeżeli pragniesz zobaczyć najwspanialsze musicale świata na żywo na magicznym londyńskim West Endzie, to jesteś we właściwym miejscu! Tutaj zarezerwujesz bilety na najwspanialsze i najpopularniejsze musicale w Londynie.

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Old Vic Theatre

Old Vic Theatre

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bilety: All My Sons

All My Sons

Od PLN 367
Obejrzyj sztukę Arthura Millera All My Sons w londyńskim Apollo Theater. David Suchet i Zoë Wanamaker grają główne role w tym urzekającym spektaklu. Bilety tutaj!

All My Sons (Wszyscy moi synowie) – pierwszy wielki sukces w niezwykle bogatej i znaczącej karierze Arthura Millera – to frapująca historia miłości, poczucia winy i niszczącej siły chciwości.

Joe Keller (David Suchet) rzekomo dostarcza zdefektowane silniki do myśliwców biorących udział w II Wojnie Światowej, doprowadzając do śmierci niewinnych pilotów – przestępstwo za które jego partner biznesowy przyjmuje na siebie odpowiedzialność. Jeden z synów Kellera, również pilot, uważany jest za poległego w boju. Ale jego matka (Zoe Wanamaker) nie może zaakceptować tej śmierci i nie może również zaakceptować faktu, że jego narzeczona przelała swoje uczucie na drugiego syna. Konfrontacje prowadzą w konsekwencji do odkrycia wstydliwej rodzinnej tajemnicy.

Przedstawienia

Monday to Saturday 7.30pm Wednesday and Saturday 2.30pm

Pokaż informacje

Wskazówki

Old Vic Theatre

Adres
103 The Cut London SE1 8NB

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.