Bilety: Ghost Stories

Ghost Stories

Od 106 PLN

Jeśli myślisz, że żaden spektakl nie jest w stanie Cię przestraszyć, to nie widziałeś jeszcze „Ghost Stories”. Tej jesieni ta przerażająca i szalenie popularna sztuka powraca na krótko do West Endu. Przygotuj się na występ, który przyprawi Cię o gęsią skórkę.

Ważne informacje

- Wybierz się na spektakl, który będzie grany na West Endzie przez krótki czas
- Przygotuj się na przerażające chwile
- Scenariusz autorstwa Jeremy'ego Dysona i Andy'ego Nymana przyprawi o gęsią skórkę nawet największych fanów horroru

Czego mogę się spodziewać?

Jeśli lubisz dobre horrory, to „Ghost Stories” jest dla Ciebie. Przerażająca sztuka miała swoją premierę w 2010 r. i od tego czasu kilka razy powracała na scenę ze względu na ogromną popularność. Przygotuj się na chwile prawdziwej grozy.

W sztuce ukazany jest wykład o duchach, wygłoszony przez niejakiego dr. Goodmana, profesora parapsychologii. Goodman nagrał wywiady z trzema osobami twierdzącymi, że miały nadprzyrodzone doświadczenia. Wśród nich jest stróż nocny, nastoletni kierowca i biznesmen oczekujący swojego pierwszego dziecka. Sceptyczny profesor uważa, że za ich opowieściami musi kryć się rozsądne wytłumaczenie, związane z poczuciem winy. Historia każdego z wywiadów jest odtwarzana na scenie. Przeżyj mrożące krew w żyłach chwile, gdy wszystkie połączą się w przerażającą całość...

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Uwaga!

Pamiętaj, że sztuka „Ghost Stories” zawiera sceny powodujące przerażenie i ogromne napięcie. Show nie jest odpowiedni dla osób poniżej 15. roku życia. Osoby z problemami na tle nerwowym powinny przemyśleć chęć obejrzenia sztuki.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Jeśli lubisz mrożące krew w żyłach horrory, to ta sztuka jest dla Ciebie!

Przedstawienia

Poniedziałek-czwartek i sobota: 19:30.
Czwartek: 22:00.
Piątek: 19:00 i 21:30.
Sobota: 2:30

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 1 godz. 30 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Ambassadors Theatre

Adres
West Street Londyn WC2H 9ND

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.