Bilety: Musical Pretty Woman

Musical Pretty Woman

 
Od 103 PLN

Jeśli spodobał Ci się kultowy film z 1990 r. z Julią Roberts i Richardem Gere, to musical „Pretty Woman” właśnie dla Ciebie! Wybierz się na spektakl w londyńskim West Endzie i zobacz raz jeszcze romantyczną opowieść o zderzeniu dwóch całkowicie różnych światów. Posłuchaj oryginalnej muzyki Bryana Adamsa (tak, TEGO Bryana Adamsa) oraz Jima Vallance'a. „Pretty Woman” to show, którego nie możesz przegapić. Nawiązując do słów Vivian Ward, byłby to wielki błąd. Duży. Ogromny.

Ważne informacje

- Wybierz się na musical autorstwa twórców kultowego obrazu
- Posłuchaj piosenek Bryana Adamsa i Jima Vallance'a.
- Zobacz słynne sceny i kostiumy na żywo na deskach teatru
- Zobacz wzruszającą historię ze słynnego filmu z lat 90.

Czego mogę się spodziewać?

Autorami scenariusza do musicalu „Pretty Woman” jest Garry Marshall, który wyreżyserował oryginalny film, oraz scenarzysta J.F. Lawton. Muzykę skomponował zdobywca nagrody Grammy, Bryan Adams oraz współautor jego piosenek, Jim Vallance. Za reżyserię i choreografię odpowiada Jerry Mitchell, dwukrotny laureat nagrody Tony, który jest także twórcą broadwayowskiej wersji „Legally Blonde” („Legalnej blondynki”) i „Hairspray” („Lakier do włosów”).

Po rozstaniu z dziewczyną potężny biznesmen Edward Lewis wybiera się do miasta, aby zapomnieć o swoich smutkach. Kiedy zatrzymuje się, by zapytać kobietę na ulicy o drogę, nie wie jeszcze, że wkrótce jego życie się diametralnie zmieni. Vivian Ward, czyli wspomniana kobieta, jest prostytutką o złotym sercu. Szybko decyduje się na układ z Edwardem, zgodnie z którym towarzyszy mu w jego wyjściach. Jednak czy to wyłącznie biznes, czy też może jest w tej sytuacji miejsce na przyjemność, a nawet miłość?

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem.Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Uwaga!

- Musical zawiera umiarkowane odniesienia seksualne. Widzowie muszą mieć ukończone 12 lat.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

If you love the original movie, fun and romantic stories, this is the musical for you!

Przedstawienia

Poniedziałek-sobota: godz. 19:30.
Środa i sobota: godz. 14:30.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Pokaż informacje

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Wskazówki

Piccadilly Theatre

Adres
16 Denman Street Londyn W1D 7DY

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.