Bilety: Musical „Be More Chill”

Musical „Be More Chill”

Od 474 PLN

Udaj się na West End i zobacz szeroko nagradzany musical „Be More Chill”, inspirowany opowiadaniem sci-fi. Posłuchaj chwytliwych piosenek, w tym „Michael in the Bathroom”, i dowiedz się, co to znaczy być zwycięzcą w życiu. Ukazana historia jest nietypowa: bohaterami są dziewczyna oraz chłopak i superkomputer znajdujący w jego  głowie.

Ważne informacje

- Zobacz szeroko nagradzany musical
- Posłuchaj wpadających w ucho piosenek, w tym „Michael in the Bathroom”
- Poznaj historię inspirowaną opowiadaniem autorstwa Neda Vizzini
- Wybierz miejsca na widowni

Czego mogę się spodziewać?

Jeremy jest licealistą, który jest codziennie zastraszany przez Richa, popularnego dzieciaka ze szkoły. Jeremy chce się dopasować do otoczenia, aby zdobyć względy Christine, w której jest zakochany. Z kolei Michael, jego najlepszy przyjaciel, woli być pozostawiony w spokoju.

Wszyscy bohaterowie zmagają z różnymi problemami, jednak Jeremy jest nastawiony na zrobienie wrażenia na Christine. Ma mu w tym pomóc SQUIP – superkomputer, który ma mu podpowiedzieć, co robić, aby stać się bardziej popularnym. Jednak czy jest to naprawdę jedyne wyjście z problemów Jeremy'ego? I czy SQUIP nie kryje w sobie więcej tajemnic, niż można by było się spodziewać?

Chwytliwe piosenki z musicalu „Be More Chill” zostały nominowane do nagrody Tony. Sam spektakl to zabawna i zwariowana historia o najróżniejszych myślach, które kłębią się w naszych głowach. Rewelacyjna muzyka z przedstawienia również ma szansę zagościć na dłużej w Twoich myślach.

Ten oryginalny i zabawny spektakl zawojował sceny teatrów w 2015 r. i od tego czasu robi prawdziwe wrażenie na widzach. Zobacz opowieść o uroczym kujonie i o tym, do czego może doprowadzić chęć uzyskania odrobiny akceptacji.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety mobilne.

Uwaga!

- Musical „Be More Chill” jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 12 lat, ponieważ zawiera wulgaryzmy oraz nawiązuje do tematów, które mogą nie być odpowiednie dla dzieci.
- Dzieci poniżej 4. roku życia nie zostaną wpuszczone na widownię.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Jeżeli lubisz science fiction i komedie, ten musical jest dla Ciebie idealną propozycją!

Przedstawienia

Wtorek-sobota: 19:30.
Czwartek i sobota: 14:30.
Niedziela: 16:00.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

The Other Palace

Adres
12 Palace St, Westminster Londyn SW1E 5JA

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.