Bilety: Life of Pi

Life of Pi

4.0 (2)
Od 170 PLN

Zobacz spektakl „Life of Pi” na żywo na deskach teatru w londyńskim West Endzie. Ta niesamowita historia oparta jest na wielokrotnie nagradzanej powieści Yanna Martela. Podziwiaj kunszt lalkarski i zachwyć się dramatyczną opowieścią o przyjaźni, nadziei i przetrwaniu!

Ważne informacje

- Wybierz swoje miejsca siedzące na widowni
- Podziwiaj historię opartą na szeroko nagradzanej powieści
- Zachwyć się kunsztem lalkarskim oraz grą aktorską
- Poznaj historię niesamowitej przygody

Czego mogę się spodziewać?

Spektakl „Life of Pi” cechuje wspaniały kunszt lalkarski oraz niesamowita oprawa wizualna. Jest to uznana adaptacja sceniczna przerażającego, aczkolwiek pełnego nadziei epickiego utworu „Life of Pi” („Życie Pi”). Jak pisze „The Guardian”, jest to „niezwykła podróż, której nie można przegapić”.

Małżeństwo sprzedaje swoje zoo w Indiach, aby rozpocząć nowe życie w Kanadzie. Podróżuje z nimi syn Pi oraz zwierzęta, które byli oni w stanie zatrzymać. Gdy w trakcie sztormu na środku Oceanu Spokojnego zostaje zatopiony statek towarowy, Pi jest jedynym ocalałym człowiekiem na łodzi ratunkowej. Jego jedyne towarzystwo to cztery zwierzęta: hiena, zebra, orangutan i tygrys bengalski. Ale natura jest surowa, a im kończy się czas. Kiedy Pi walczy o swoje życie, w jego umyśle pojawia się tylko jedno pytanie: czy uda mu się przeżyć tę przygodę?

Spektakl „Life of Pi” oparty jest na powieści Yanna Martela o tym samym tytule. Książka ta zdobyła Nagrodę Bookera i sprzedała się w ponad piętnastu milionach egzemplarzy na całym świecie. W 2012 r. nakręcono na jej podstawie film.

Co należy zrobić?

Shortly after your booking is complete, you will receive an e-ticket by email. Just print out your ticket and bring it with you to the theater or show the ticket on your phone.

Przedstawienia

Monday and Wednesday-Saturday: 7:45 P.M.
Thursday, Saturday and Sunday: 3 P.M.

Zarezerwuj teraz

Bardzo dobrze: 4.0 – 2 Recenzja

Bra

"Fantastiskt sceneri!"

Pär wt, 6 wrz 2022

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 5 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Wyndham's Theatre

Adres
32-36 Charing Cross Road Londyn WC2H 0DA

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.