Bilety: The Nutcracker: Angielski Balet Narodowy

The Nutcracker: Angielski Balet Narodowy

5.0 (3)
Od 119 PLN

Wybierz się do London Coliseum i podziwiaj słynny balet Czajkowskiego, „The Nutcracker” („Dziadek do orzechów”) w wykonaniu Angielskiego Baletu Narodowego.

Ważne informacje

- Zobacz balet Czajkowskiego, „The Nutcracker”
- Poczuj magiczną atmosferę świąt
- Podziwiaj dzieło światowej klasyki z całą rodziną

Czego mogę się spodziewać?

Udaj się w podróż w czasie do pokrytego mrozem i oświetlonego lampami gazowymi Londynu. Spotkasz tu młodą Klarę, jej zaczarowanego Dziadka do Orzechów (Nutcracker) oraz magika Drosselmeyera.

Zobacz ponadczasowe dzieło Czajkowskiego ze słynnym Tańcem Wieszczki Cukrowej (Sugar Plum Fairy) i Walcem Kwiatów (Waltz of the Flowers). Zachwyć się tą tradycyjną świąteczną opowieścią dla całej rodziny.

W magiczną Wigilię Bożego Narodzenia Klara kładzie się spać pod rozświetloną świecami choinką i (pozornie) budzi się, aby stoczyć walkę z Królem Myszy (Mouse King) i jego armią. Następnie zakochuje się w przystojnym nieznajomym.

Kiedy z nieba zaczynają spadać płatki śniegu, Klara i jej Dziadek do Orzechów, który przybiera ludzką postać, udają się na lot balonem przez oszroniony Londyn do lśniącej Krainy Śniegu, gdzie ich przygoda ma się dopiero rozpocząć.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wskazówki

The Nutcracker: Angielski Balet Narodowy

Adres
St Martin's Lane Londyn WC2N 4ES

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.