Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

O MusicaleLondyn.pl

MusicaleLondyn.pl Serwis internetowy MusicaleLondyn.pl należy do szwedzkiej firmy z biurami w Sztokholmie, Kopenhadze i centrum obsługi telefonicznej w Londynie. Pragniemy pomóc miłośnikom musicali i teatru w rezerwacji biletów na najlepsze przedstawienia w Londynie. U nas uzyskasz wszelkie niezbędne informacje oraz dokonasz zakupu w prosty i inteligentny sposób! Dzięki naszym korzystnym umowom możemy zaoferować Ci bilety w konkurencyjnych cenach na najpopularniejsze spektakle, które zazwyczaj są wyprzedane do ostatniego miejsca. Skorzystaj z możliwości bezpiecznych zakupów online i przygotuj się na prawdziwą ucztę teatralną!

Biznes, za którym stoi pasja i zainteresowanie

Musicale, koncerty i różnego rodzaju imprezy to prawdziwa pasja Marcusa Moeschlina, czyli człowieka, który stoi za MusicaleLondyn.pl. Już jako 18-letni chłopak organizował on wycieczki na koncerty rockowe, odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez, zagranicznych wycieczek oraz spektakli w konkurencyjnych cenach. Miało to miejsce już w czasach, gdy prowadził w Szwecji firmę Box Office. Marcus należy do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy. Już w latach 90. pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje mogły handlować między sobą elektronicznie biletami na międzynarodowe imprezy. Należy wspomnieć, że w 1990 r. jego konkurenci nadal używali wyłącznie faksu i telefonu. W 1992 r. Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej za najlepszy pomysł na produkt eksportowy i za pionierskie rozwiązania. W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcus, pasjonuje się międzynarodowymi imprezami, w szczególności musicalami i wydarzeniami sportowymi. Jego kariera w branży sprzedaży biletów rozpoczęła się w 1996 r., gdy rozpoczął współpracę z ARTE Udland, czyli jedną z firm, należących do sieci Global Tickets. Kim pracował przez wiele lat jako menadżer firmy i był odpowiedzialny za rynek duński oraz obszar krajów nordyckich. Serwis MusicaleLondyn.pl zbudowany został zatem na kanwie wielu lat doświadczeń. Dzisiaj mamy biura w Szwecji, Danii oraz telefoniczne centrum obsługi w Londynie.

MusicaleLondyn.pl należy do firmy Ticmate

Główna firma Marcusa Moeschlina Ticmate istnieje dopiero od 2006 roku, ale z każdym rokiem osiąga coraz lepsze wyniki. Celem twórców Ticmate jest stworzenie wiodącej europejskiej platformy sprzedaży biletów na międzynarodowe imprezy, atrakcje i wycieczki. Częścią powyższej strategii Ticmate stał się pierwszy musicalowy serwis internetowy firmy: LondonMusikaler.se. Teraz serwis prowadzony jest w 12 różnych językach w ponad 20 krajach, w tym jako serwis MusicaleLondyn.pl w Polsce. W roku 2010 Ticmate uruchomił nowe serwisy, na których można kupić bilety na mecze piłkarskie oraz inne wydarzenia sportowe. W zarządzie firmy obok dyrektora generalnego zasiadają też Ole Oftedal i Jan Friedman. Oftedal i Friedman mają bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu firmą, jak i w pracy na różnych stanowiskach.