Bilety: Musical „& Juliet”

Musical „& Juliet”

4.8 (63)
Od 135 PLN

Chłoń energię promieniującą ze sceny i poczuj mocne pulsowanie muzyki. Spektakl, który uświetnią największe przeboje muzyki pop, zawiera zaskakujący zwrot akcji. Tym razem Romeo umarł, a Julia żyje!

Ważne informacje

- Wybierz miejsca na widowni
- Podziwiaj na scenie laureatkę wielu nagród, Miriam-Teak Lee, w roli Julii
- Posłuchaj przebojów muzyki pop
- Obejrzyj kompletnie nową wersję słynnej sztuki Szekspira

Czego mogę się spodziewać?

Musical „& Juliet” oparty jest na słynnej sztuce Szekspira, „Romeo i Julia”. Akcja skupia się jednak na odpowiedzi na jedno zasadnicze pytanie: „Co by się stało, gdyby Romeo umarł, a Julia nie?”. Ten zaskakujący zwrot akcji stawia Julię w zupełnie nowej sytuacji. Decyduje się ona na wyjazd do Paryża, by odbudować swoje życie po stracie Romea.

W musicalu znalazły się przeboje muzyki pop napisane przez szwedzkiego producenta płyt i autora tekstów, Maxa Martina. Martin współpracował z wieloma znanymi piosenkarzami i wykonawcami, w tym Britney Spears, Backstreet Boys, Céline Dion, Arianą Grande i Katy Perry. 22 utwory, nad którymi pracował, wskoczyły na 1. miejsce na liście przebojów Hot 100 magazynu „Billboard”. Martin zdobył wiele nagród za swoje umiejętności w zakresie pisania piosenek.

Musical prowokuje do zastanowienia się, co by było, gdyby Julia wzięła swój los w swoje ręce. Odpowiedź na to pytanie zostanie zaserwowana w rytmie wspaniałych piosenek pop, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny na maila. Wydrukuj go i przynieś go ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety na urządzeniach mobilnych.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Wskazówki

Teatr Shaftesbury

Adres
210 Shaftesbury Avenue Londyn WC2H 8DP

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.