Bilety: Musical „& Juliet”

Musical „& Juliet”

4.8 (98)
Od 141 PLN

Chłoń energię promieniującą ze sceny i poczuj mocne pulsowanie muzyki. Spektakl, który uświetnią największe przeboje muzyki pop, zawiera zaskakujący zwrot akcji. Tym razem Romeo umarł, a Julia żyje!

Ważne informacje

- Wybierz miejsca na widowni
- Podziwiaj na scenie laureatkę wielu nagród, Miriam-Teak Lee, w roli Julii
- Posłuchaj przebojów muzyki pop
- Obejrzyj kompletnie nową wersję słynnej sztuki Szekspira

Czego mogę się spodziewać?

Musical „& Juliet” oparty jest na słynnej sztuce Szekspira, „Romeo i Julia”. Akcja skupia się jednak na odpowiedzi na jedno zasadnicze pytanie: „Co by się stało, gdyby Romeo umarł, a Julia nie?”. Ten zaskakujący zwrot akcji stawia Julię w zupełnie nowej sytuacji. Decyduje się ona na wyjazd do Paryża, by odbudować swoje życie po stracie Romea.

W musicalu znalazły się przeboje muzyki pop napisane przez szwedzkiego producenta płyt i autora tekstów, Maxa Martina. Martin współpracował z wieloma znanymi piosenkarzami i wykonawcami, w tym Britney Spears, Backstreet Boys, Céline Dion, Arianą Grande i Katy Perry. 22 utwory, nad którymi pracował, wskoczyły na 1. miejsce na liście przebojów Hot 100 magazynu „Billboard”. Martin zdobył wiele nagród za swoje umiejętności w zakresie pisania piosenek.

Musical prowokuje do zastanowienia się, co by było, gdyby Julia wzięła swój los w swoje ręce. Odpowiedź na to pytanie zostanie zaserwowana w rytmie wspaniałych piosenek pop, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny na maila. Wydrukuj go i przynieś go ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety na urządzeniach mobilnych.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Wskazówki

Teatr Shaftesbury

Adres
210 Shaftesbury Avenue Londyn WC2H 8DP

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.