Bilety: School of Rock

School of Rock

4.7 (134)
Od 96 PLN

School of Rock, czyli broadwayowski hit autorstwa Andrew Lloyda Webbera, przybywa do Londynu. Musical ten stworzony został na podstawie filmu z udziałem Jacka Blacka, zatem przygotuj się na muzyczną ucztę!

Ważne informacje

- Zobacz nowy musical School of Rock
- Wybierz najlepsze dostępne miejsca na widowni
- Weź udział w muzycznej uczcie dla widzów w każdym wieku
- Posłuchaj 14 nowych piosenek autorstwa Andrew Lloyda Webbera

Czego mogę się spodziewać?

Zobacz musical School of Rock
Ten niesamowity musical traktuje o historii Deweya Finna - nieudacznika, który skrycie marzy o zostaniu gwiazdą rocka. Postanawia on zarobić kilka dodatkowych dolarów jako nauczyciel zastępczy w prestiżowej szkole. 

Dewey, który jest kompletnie niezainteresowany pracą naukową, tworzy swój własny program nauczania.

Zmienia klasę prymusów w szaleńczy zespół rockowy, dający prawdziwego czadu na gitarach i basie. Ale czy może ich zawieźć na Bitwę Zespołów w tajemnicy przed rodzicami i dyrektorką szkoły

Musical został wyprodukowany przez Andrew Lloyda Webbera, który skomponował  do niego 14 nowych piosenek i stworzył ścieżkę dźwiękową, na której znajdują się również wszystkie oryginalne utwory z filmu. 

Po entuzjastycznych recenzjach na Broadwayu, musical trafił na londyński West End. Przyjdź ze swoją gitarą powietrzną i uwolnij swojego wewnętrznego boga rocka!

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Zalecany mimimalny wiek widzów School of Rock to 8 lat. Informujemy, że dzieci poniżej 4. roku życia nie będą wpuszczane na widownię. Każda osoba, która pragnie wejść do teatru musi mieć bilet.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Wskazówki

Gillian Lynne Theatre

Adres
166 Drury Lane London WC2B 5PW

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.