Bilety: Phantom of the Opera

Phantom of the Opera

4.8 (1879)
Od 327 PLN

 „Phantom of the Opera” to musical nad musicale oraz prawdziwa gratka dla miłośników muzyki. W 2011 roku dzieło Andrew Lloyda Webbera obchodziło 25-lecie swojego istnienia. Do tej pory musical wystawiono ponad 11 000 razy, a obecnie zachwyca on publiczność w Her Majesty's Theatre w londyńskim West End. 

Ważne informacje

- Nie przegap okazji i zarezerwuj bilety na uwielbiany przez publiczność musical
- Wybierz najlepsze miejsca siedzące
- Podziwiaj prawdziwie klasyczne dzieło, które zdobyło ponad 50 nagród
- Zachwyć się niesamowitą scenerią i efektami specjalnymi
- Zapłać mniej za bilety od poniedziałku do piątku podczas rezerwacji online

Czego mogę się spodziewać?

Musical Phantom of the Opera opiera się na klasycznym thrillerze o przerażającym i otoczonym mitami duchu, który prześladuje starą francuską operę i zakochuje się w młodej i pięknej aktorce.

„Phantom of the Opera” to fenomen muzyczny z najbardziej ekstrawagancką scenografią, kostiumami i efektami specjalnymi, jakie kiedykolwiek były używane na scenie. Spektakl miał swoją światową premierę w Londynie 9 października 1986 r. i od tego czasu byl wystawiany ponad 11 000 razy w Her Majesty's Theatre w Londynie. Na całym świecie musical Phantom of the Opera był pokazywany w ponad 90 miastach i zdobył ponad 50 nagród teatralnych!

Kto stoi za produkcją musicalu?
Za tą legendarną produkcją muzyczną stoi światowej sławy angielski kompozytor, Andrew Lloyd Webber. Reżyserem spektaklu jest Harold Princes, a producentem – Cameron Mackintosh. 

„Phantom of the Opera” trwa około 2 godziny i 30 minut (łącznie z przerwą). 

Jak to działa?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Ważne informacje

- Widoczność w bocznych częściach II balkonu jest częściowo ograniczona. Widoczność z parteru i I balkonu jest częściowo ograniczona przez balkon, znajdujący się powyżej.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

 „Phantom of the Opera” spodoba się zarówno stałym widzom musicali, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rodzajem sztuki. Musical nie jest odpowiedni dla małych dzieci, ponieważ niektóre sceny mogą być dla nich zbyt przerażające. Zalecany minimalny wiek to 10 lat. Dzieci poniżej 5. roku życia nie będą wpuszczane na widownię.

Przedstawienia

Od poniedziałku do soboty o godz. 19:30.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Czas trwania: 2 godziny 30 minuty

Pokaż informacje

Wskazówki

His Majesty's Theatre

Adres
57 Haymarket Londyn SW1Y 4QL

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.