Bilety: Mary Poppins

Mary Poppins

Od PLN 286

Musical Mary Poppins, czyli wielokrotnie nagradzane dzieło Disneya i Camerona Mackintosha, powraca do londyńskiego West Endu. Spektakl będzie wystawiany w Prince Edward Theatre. 

Ważne informacje

- Poznaj historię magicznej niani
- Podziwiaj olśniewającą choreografię i niesamowite efekty specjalne
- Posłuchaj niezapomnianych utworów muzycznych
- Wybierz miejsca na widowni

Czego mogę się spodziewać?

Uwielbiana niania podbija West End
Magiczna opowieść o najbardziej lubianej niani na świecie powraca na scenę, zachwycając choreografią, wspaniałymi efektami specjalnymi i chwytliwymi piosenkami.

Musical Mary Poppins to znakomita adaptacja wspaniałych opowieści PL Traversa oraz filmu o tym samym tytule. Współtwórcą produkcji jest Cameron Mackintosh, zaś scenariusz stworzył zdobywca Oscara i autor serialu Downtown Abbey, Julian Fellowes. 

Posłuchaj ponadczasowych utworów muzycznych autorstwa Richarda M. Shermana i Roberta B. Shermana, wśród których znajdują się klasyki: Jolly Holiday, Step in Time, Supercalifragilisticexpialidocious i Feed the Birds. Usłysz nowe piosenki, w tym Practically Perfect autorstwa wielokrotnie nagradzanego brytyjskiego zespołu George Stiles i Anthony'ego Drewe.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres mailowy. Wydrukuj go i przynieś go ze sobą do teatru. 

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Prince Edward Theatre

Adres
28 Old Compton Street London W1D 4HS

×