Bilety: Hamilton

Hamilton

5.0 (5)
Od 498 PLN

Zobacz wielokrotnie nagradzany spektakl „Hamilton” w londyńskim West Endzie. Poznaj historię Alexandra Hamiltona i posłuchaj muzyki inspirowanej takimi gatunkami, jak rap, jazz, hip-hop, r&b i blues. Aktorzy i aktorki pochodzą z różnych środowisk, co pozwoli Ci skupić się na wyjątkowej historii o polityce, ojcach założycielach i walce o to, w co wierzysz!

Ważne informacje

- Zobacz wielokrotnie nagradzany musical
- Poznaj historię Alexandra Hamiltona
- Posłuchaj utworów inspirowanych takimi gatunkami, jak rap, jazz, hip-hop, r&b i blues
- Podziwiaj na scenie aktorów, wywodzących się z różnych środowisk
- Wybierz miejsca na widowni

Czego mogę się spodziewać?

Tematem musicalu jest historia Alexandra Hamiltona, jednego z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych.

Hamilton jest imigrantem z Indii Zachodnich, który spotyka grupę znanych polityków i żołnierzy i zadziwia ich swoimi umiejętnościami retorycznymi. Jego kariera polityczna nabiera rozpędu, a on sam ostatecznie staje się prawą ręką George'a Washingtona. Choć polityka i prawa człowieka są w centrum jego zainteresowania, zakochuje się w kobiecie o imieniu Elizabeth i przez jakiś czas wydaje mu się, że odnalazł szczęście.

Jednak wkrótce nastaje rewolucja amerykańska, zaś miłość Hamiltona do Elizabeth zanika i zaczynają się rozprzestrzeniać plotki o jego romansie z inną kobietą. Czy w tej sytuacji jest on w stanie skupić się na tym, co jest dla niego naprawdę ważne? I czy rzeczywiście może pomóc w tworzeniu fundamentów Ameryki, w którą naprawdę wierzy?

Musical „Hamilton” został napisany i skomponowany przez Lin-Manuela Mirandę, który początkowo występował w roli Alexandra Hamiltona na Broadwayu. W 2016 r. artysta otrzymał nagrodę Pulitzera w dziedzinie dramatu. W musicalu usłyszeć można hip-hop, jazz, blues, rap i r&b. Obsada jest bardzo zróżnicowana, co pozwala skupić się na ważnym przesłaniu płynącym ze spektaklu.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Uwaga!

Musical „Hamilton” jest odpowiedni dla wszystkich osób powyżej 10. roku życia. Spektakl zawiera przekleństwa. Pamiętaj, że dzieci poniżej 5. roku życia nie mogą przebywać w teatrze.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Jeśli interesuje Cię historia, hip-hop i rap oraz lubisz ciekawe opowieści, to jest to show dla Ciebie!

Przedstawienia

Monday-Saturday: 7:30 P.M.
Thursday and Saturday: 2:30 P.M.

Co nie jest wliczone w cenę?

Poniedziałek-sobota: 19:30.
Czwartek-sobota: 14:30.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 45 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Victoria Palace Theatre

Adres
79 Victoria St Westminster Londyn SW1E 5EA

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.