Bilety: Mamma Mia – Londyn

Mamma Mia – Londyn

4.7 (1849)
Od 100 PLN

Zobacz jeden z najpopularniejszych musicali,  „Mamma Mia”, który zaprezentowany zostanie na deskach Novello Theatre w Londynie. Posłuchaj utworów zespołu ABBA i przygotuj się na to, że nie będzie Ci łatwo powstrzymać chęci głośnego śpiewania. Nieważne, w jakim jesteś wieku – daj się porwać muzyce i przeżyj wyjątkowe chwile.

Ważne informacje

- Zarezerwuj bilety na uwielbiany przez publiczność musical
- Wybierz własne miejsca siedzące
- Posłuchaj muzyki zespołu ABBA
- Zaśpiewaj największe hity słynnej grupy
- Zapłać mniej za bilety od poniedziałku do piątku przy rezerwacji online

Czego mogę się spodziewać?

O co chodzi w  „Mamma Mia”? 
Słoneczna i zabawna historia autorstwa dramatopisarki Catherine Johnson rozgrywa się na rajskiej greckiej wyspie. Sophie przygotowuje się do ślubu i stara się odnaleźć własnego ojca. Pragnienie spotkania z człowiekiem, którego nigdy nie znała, zmusza jej matkę do stanięcia twarzą w twarz z trzema mężczyznami z odległej przeszłości. Dzieje się to w przeddzień ślubu, którego obie nigdy nie zapomną.

Historia traktująca o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu tożsamości została sprytnie opowiedziana dzięki ponadczasowym piosenkom zespołu ABBA. Podczas oglądania musicalu Mamma Mia usłyszysz co najmniej 27 najpopularniejszych utworów szwedzkiej grupy, w tym  „Dancing Queen”,  „Knowing Me Knowing You”,  „Super Trouper” i  „Mamma Mia”! 

Ciekawostki o musicalu
Na podstawie musicalu Mamma Mia nakręcono w 2008 r. film. Brytyjsko-amerykańskio-szwedzka produkcja muzyczna  „Mamma Mia!” ma iście gwiazdorską obsadę. W rolę samotnej matki Donny Sheridan wcieliła się Meryl Streep. Pierce Brosman (Sam Carmichael), Colin Firth (Harry Bright) i Stellan Skarsgård (Bill Anderson) grają role trzech domniemanych ojców córki Donny, Sophie (Amanda Seyfried).

Kto stoi za produkcją musicalu?
Inspiracją do powstania musicalu  „Mamma Mia” była książka Catherine Johnson i piosenki ABBA, których autorami są Björn Ulvaeus i Benny Andersson. Reżyserem musicalu jest Phyllida Lloyd. 

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Uwaga!

Jak długo trwa musical?
Mamma Mia trwa ok. 2 godziny i 35 minut, wliczając przerwę. 

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

 „Mamma Mia” to musical dla wszystkich grup wiekowych, odpowiedni nawet dla rodzin z dziećmi. Zalecany minimalny wiek to 6 lat.

Przedstawienia

Od poniedziałku do soboty o godz. 19:45.
Czwartek i sobota o godz. 15:00

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 35 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Novello Theatre

Adres
5 Aldwych Londyn WC2B 4LD

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.