Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Zobacz musicale w Londynie

Witaj w serwisie MusicaleLondyn.pl! Jeżeli pragniesz zobaczyć najwspanialsze musicale świata na żywo na magicznym londyńskim West Endzie, to jesteś we właściwym miejscu! Tutaj zarezerwujesz bilety na najwspanialsze i najpopularniejsze musicale w Londynie.

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Lyric Theatre

Lyric Theatre

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bilety: Thriller Live

Thriller Live

4.6 (1862)
Od 155 PLN
Thriller - Live to moonwalk na londyńskim West Endzie. Bilety na Thriller – Live w Londynie kupisz tutaj! Złóż hołd królowi popu – Michaelowi Jacksonowi.

Moonwalk na scenie londyńskiego West Endu, Thriller – Live to święto muzyki niekwestionowanego króla popu - Michaela Jacksona i zespołu Jackson 5.

Thriller - Live to pierwszy spektakl teatralny i musical Michaela Jacksona typu „extravaganza” w historii. Celem spektaklu jest przywołanie do życia na scenie tego sensacyjnego tańca i charakterystycznego brzmienia jego wielkich przebojów. Thriller – Live to również niesamowite efekty multimedialne i oszałamiająca choreografia.

Kariera Michaela Jacksona trwa ponad 40 lat, a czasie jej trwania sprzedał ponad 750 milionów płyt na całym świecie. Album Thriller pozostaje nadal najlepiej sprzedawanym albumem wszechczasów.

Spektakl Thriller-Live, bez względu na to, czy jesteśmy fanami Michaela Jacksona, czy nie, jest wart obejrzenia. Na pewno nie powstrzymają się Państwo i będą śpiewać z artystami takie super przeboje jak: „I Want You Back”, „I'll Be There”, „Show You The Way To Go”, „Can You Feel It”, „Rock With You”, „She's Out Of My Life”, „Beat It”, „Billie Jean”, „Earth Song” i oczywiście „Thriller”, oraz wiele, wiele więcej!

Przedstawienia

Tuesday to Friday at 7.30pm, Saturdays at 8pm, Sundays at 7.30pm Saturdays at 4pm, Sundays at 3.30pm

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 20 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Lyric Theatre

Adres
29 Shaftesbury Avenue London W1D 7ES

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.