Bilety: Thriller Live

Thriller Live

4.6 (7)
Od PLN 175
Thriller - Live to moonwalk na londyńskim West Endzie. Bilety na Thriller – Live w Londynie kupisz tutaj! Złóż hołd królowi popu – Michaelowi Jacksonowi.

Moonwalk na scenie londyńskiego West Endu, Thriller – Live to święto muzyki niekwestionowanego króla popu - Michaela Jacksona i zespołu Jackson 5.

Thriller - Live to pierwszy spektakl teatralny i musical Michaela Jacksona typu „extravaganza” w historii. Celem spektaklu jest przywołanie do życia na scenie tego sensacyjnego tańca i charakterystycznego brzmienia jego wielkich przebojów. Thriller – Live to również niesamowite efekty multimedialne i oszałamiająca choreografia.

Kariera Michaela Jacksona trwa ponad 40 lat, a czasie jej trwania sprzedał ponad 750 milionów płyt na całym świecie. Album Thriller pozostaje nadal najlepiej sprzedawanym albumem wszechczasów.

Spektakl Thriller-Live, bez względu na to, czy jesteśmy fanami Michaela Jacksona, czy nie, jest wart obejrzenia. Na pewno nie powstrzymają się Państwo i będą śpiewać z artystami takie super przeboje jak: „I Want You Back”, „I'll Be There”, „Show You The Way To Go”, „Can You Feel It”, „Rock With You”, „She's Out Of My Life”, „Beat It”, „Billie Jean”, „Earth Song” i oczywiście „Thriller”, oraz wiele, wiele więcej!

Przedstawienia

Tuesday to Friday at 7.30pm, Saturdays at 8pm, Sundays at 7.30pm Saturdays at 4pm, Sundays at 3.30pm

Fantastycznie: 4.6

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 2 godz. 20 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Lyric Theatre

Adres
29 Shaftesbury Avenue London W1D 7ES

×