Bilety: Musical Aladdin - Londyn

Musical Aladdin - Londyn

Od PLN 303

Nowy broadwayowski musical Aladdin wprowadzi Cię w świat pełen magii, przygody i humoru. Zobacz zapierającą dech w piersiach aranżację słynnego filmu Disneya w Prince Edward Theatre w Londynie. Poznaj zupełnie nowy, magiczny świat. Zarezerwuj swoje bilety już teraz i zacznij odliczać dni do tego wspaniałego muzycznego wydarzenia!

 

Ważne informacje

- Zarezerwuj bilety na najnowszy przebój muzyczny Disneya
- Wybierz najlepsze dostępne miejsca siedzące
- Zobacz musical dla całej rodziny
- Zachwyć się muzyką nagrodzoną Oscarem
- Podziwiaj porywającą choreografię i niesamowite efekty wizualne

Czego mogę się spodziewać?

O co chodzi w musicalu Aladdin?
Musical Aladdin to opowieść o uroczym ulicznym dzieciaku Aladynie, który zakochuje się w pięknej księżniczce Dżasminie. Historia oparta jest na klasycznym disneyowskim filmie z 1992 r.

Księżniczka Dżasmina jest niezadowolona z pragnienia ojca, aby znaleźć jej narzeczonego z królewskiego rodu. Tymczasem Dżafar, będący prawą ręką Sułtana, spiskuje, aby przejąć tron. Kiedy Dżasmina wymyka się z pałacu, spotyka Aladyna.

Gdy zostają nakryci, Aladyn zostaje skazany na śmierć, ale Dżafar ratuje go, nakazując mu kradzież lampy z Jaskini Cudów. Tam, gdzie jest lampa, jest i Dżin. Gdy Aladyn nieświadomie go uwalnia, rozpoczyna się zupełnie nowa przygoda! 

Musical Aladdin zawiera ponadczasowe piosenki z filmu, w tym A Whole New World, Friend Like Me i Arabian Nights wraz z nowymi utworami napisanymi dla musicalu. 

Wystarczy jedno potarcie magicznej lampy, a będziesz mógł udać się z Aladynem w podróż po egzotycznym świecie pełnym przygód, humoru i ponadczasowego romantyzmu.

Kto stoi za produkcją musicalu?
Za reżyserię i choreografię musicalu Alladin odpowiada laureat nagrody Tony, Casey Nicholaw (The Book of Mormon), zaś muzykę stworzył Alan Menken (Beauty and the Beast). Autorami tekstów są Howard Ashman (Beauty and the Beast), Tim Rice (The Lion King) i Chad Beguelin (Elf).

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i zabierz ze sobą do teatru.

Uwaga!

Jak długo trwa musical?
Musical Aladdin trwa około 2 godziny i 30 minut (w tym jedna przerwa).

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Wskazówki

Prince Edward Theatre

Adres
28 Old Compton Street London W1D 4HS

×