Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Zobacz musicale w Londynie

Witaj w serwisie MusicaleLondyn.pl! Jeżeli pragniesz zobaczyć najwspanialsze musicale świata na żywo na magicznym londyńskim West Endzie, to jesteś we właściwym miejscu! Tutaj zarezerwujesz bilety na najwspanialsze i najpopularniejsze musicale w Londynie.

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Coliseum Theatre

Coliseum Theatre

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bilety: On Your Feet!

On Your Feet!

4.0 (2)
Od PLN 92
Jej głos. Jego wizja. Ich wspólna historia. Spektakularny musical z hitami Glorii i Emilia Estefanów przybywa wprost z Broadwayu do Londynu i będzie tu grany przez krótki sezon.

Ważne informacje:
- Zobacz musical On Your Feet! na żywo w Londynie
- Posłuchaj legendarnych hitów muzyki pop
- Wybierz swoje miejsca na widowni

Musical On Your Feet!
On Your Feet! to inspirująca historia miłosna Emilia i Glorii, dzięki której poznajemy dzieje ich wspólnej podróży przez życie, rozpoczynając od Kuby, przez ulice Miami aż po międzynarodową karierę. 

Ten ekscytujący musical zawiera najbardziej kultowe piosenki epoki, w tym Rhythm Is Gonna Get You, Conga, Get On Your Feet, Don’t Want To Lose You Now i 1-2-3. 

Spektakl wyreżyserowany został przez dwukrotnego zdobywcę nagrody Tony, Jerry'ego Mitchella (Kinky Boots, Legally Blonde). Za choreografię odpowiedzialny jest laureat nagrody Oliviera, Sergio Trujillo (Jersey Boys), zaś scenariusz stworzył zdobywca Oscara, Alexander Dinelaris (Birdman). 

Zwyciężczyni 26 nagród Grammy Gloria Estefan sprzedała na całym świecie ponad 100 milionów płyt. Emilio Estefan is a founding member of the pioneering Miami Sound Machine, who created a brand new Latin crossover sound – fusing infectious Cuban rhythms with American pop and disco. 
Emilio Estefan jest członkiem-założycielem pionierskiego zespołu Miami Sound Machine, który jako pierwszy połączył zaraźliwe rytmy kubańskie z amerykańskim popem i disco.

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Bardzo dobrze: 4.0 – 2 Recenzja

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wskazówki

Coliseum Theatre

Adres
St Martin's Lane London WC2N 4ES

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.