Bilety: Magic Goes Wrong

Magic Goes Wrong

5.0 (1)
Od 131 PLN

Baw się dobrze, oglądając sztukę „Magic Goes Wrong” na West Endzie w Londynie. Powstała ona we współpracy z legendami magii, duetem Penn & Teller. Przygotuj się na wszystko, bo sztuczki nie są do końca tym, czym się wydają. Dzięki dowcipnym dialogom i komediowej fabule przeżyjesz wieczór pełen zaskakujących iluzji!

Ważne informacje

- Zobacz sztukę stworzoną przez legendy magii, duet Penn & Teller
- Przygotuj się na cały zakres magicznych sztuczek
- Śmiej się do rozpuku w trakcie zabawnych dialogów
- Wybierz najlepsze miejsca na widowni

Czego mogę się spodziewać?

„Magic Goes Wrong” traktuje o grupie osób, które wcielają się w rolę magów, przygotowując się do przeprowadzenia akcji charytatywnej w celu zebrania jak największej ilości pieniędzy. Jest tylko jeden problem: żadna z nich nie wie, jak wykonywać magiczne sztuczki.

Bez względu na starania, grupa okazuje się dość nieudolna w dziedzinie magii, a imprezy charytatywne nie wyglądają tak, jak by tego oczekiwano. Wypadki wymykają się spod kontroli, oddalając jednocześnie perspektywę zdobycia pieniędzy. Czy magikom ostatecznie uda się uświetnić swoją imprezę olśniewającymi magicznymi sztuczkami?

Sztuczki, które widzisz w spektaklu, zostały opracowane przez duet Penn & Teller, mający za sobą długą i udaną karierę w dziedzinie rozrywki i komedii. Artyści występowali w programach telewizyjnych, filmach i oczywiście byli twórcami „The Play That Goes Wrong”.

Jednym z producentów show jest reżyser „Gwiezdnych Wojen”, J.J. Abrams, należy zatem spodziewać się mnóstwa magicznych sił!

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety mobilne.

Uwaga!

Należy pamiętać, że duet Penn & Teller to współtwórcy show. Nie pojawią się oni na scenie.

Przedstawienia

Wtorek - niedziela: 19:30.
Środa i sobota: 14:30.

Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 5.0 – 1 Recenzja

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 10 min.

Pokaż informacje

Wskazówki

Teatr Vaudeville

Adres
404 Strand Londyn WC2R 0NH

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.