Bilety: The Book of Mormon

The Book of Mormon

4.8 (225)
Od 117 PLN

Przygotuj się na salwy śmiechu! Spektakl „Book of Mormon” zdobył aż 9 nagród Tony, w tym dla najlepszego musicalu. Zachwyć się żwawą choreografią i zuchwałym poczuciem humoru. Nie przegap dzieła autorstwa twórców South Park!

Ważne informacje

- Zarezerwuj bilety na ten popularny musical  
- Wybierz najlepsze dostępne miejsca na widowni
- Śmiej się do rozpuku

Czego mogę się spodziewać?

O czym jest musical „Book of Mormon”?
„Book of Mormon” to historia dwóch młodych misjonarzy, którzy wyruszają do niebezpiecznej części Ugandy, aby nawrócić tamtejszych mieszkańców na religię mormonów. Jeden z nich, starszy Price, jest głęboko wierzący i zaradny, podczas gdy jego partner, starszy Cunningham, jest odrobinę społecznie nieprzystosowany, ale chce dobrze – nawet gdy koloryzuje prawdę, co w końcu doprowadza go to do kłopotów. 

Nasi dwaj misjonarze dowiadują się, że nie jest tak łatwo rozpowszechniać swoje przesłanie w Afryce dotkniętej AIDS, ubóstwem i przemocą.

„Genialni twórcy South Parku podbili Broadway i zapisali się w historii. Musical o mormonach staje się legendą” (Rolling Stones)
„Umrzesz ze śmiechu. Ten musical to komedia zesłana z nieba”(Time Out New York)
„Kochamy musical „Book Of Mormon”” (New York Post)

Kto stoi za produkcją musicalu? 
Musical „Book of Mormon” to produkcja twórców South Parku – Treya Parkera i Matta Stone'a oraz współtwórcy Avenue Q, Roberta Lopeza.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Uwaga!

Jak długo trwa musical?
Musical „Book of Mormon” trwa ok. 2 godziny i 30 minut (łącznie z przerwą). 

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Musical „Book of Mormon” porusza tematy dla dorosłych i można w nim usłyszeć wulgarny język oraz dowcipy o wyraźnie erotycznym charakterze. Spektakl nie jest zatem odpowiedni dla małych dzieci. 

Przedstawienia

Środa i sobota o godz. 14:30

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Pokaż informacje

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Wskazówki

Prince of Wales Theatre

Adres
31 Coventry Street Londyn W1D 6AS

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.